Zmywarki do szklanek

Zmywarki do mycia szklanek , filiżanek  i mniejszych talerzy marki Fagor z 2-letnią gwarancją gwarantują optymalne wyniki mycia i wyparzania . Do zastosowania w malej gastronomii , barkach alkoholowych , biurach , kawiarniach , sklepach garmażeryjnych , sklepach spożywczych .

Profesjonalista w kuchni potrzebuje również skutecznych rozwiązań, aby cały użyty sprzęt mógł być natychmiast ponownie dostępny. Nasza oferta zmywarek do szklanek jest wszechstronna. Sprzedajemy zmywarki od małych zmywarek do szkła dla barów,  zmywarek do kawiarni czy zmywarek do małych restauracji, przez wydajne zmywarki o dużej wydajności do mycia filiżanek i szklanek ,

Generacja E-VO oferuje wszystkie zalety i funkcje najwyższych linii produktowych wszystkim segmentom rynku.

Zmywarki szklanek Fagor to innowacyjna generacja i rewolucyjna jakość mycia naczyń szklanych . Spełnia wszelkie możliwe wymagania w zakresie zmywania szklanek i filiżanek , zaczynając od tłoczonej konstrukcji korpusu, po starannie dobraną technologię.

To trzy gamy zmywarek Fagor Advance, Fagor Concept Plus i Fagor Concept, które spełniają nie tylko określone potrzeby każdego klienta (restauracje, bary, kawiarnie, puby, szkoły, hotele, itp.), ale jednocześnie tworzą inteligentniejszy i prostszy produkt, który rewolucjonizuje świat komercyjnego zmywania.

Zmywarki wyparzarki Fagor znajdą zastosowanie w kawiarniach , pubach i małych punktach gastronomicznych

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4