About us

Zmywarki gastro Fagor design and functions combined together

Najnowsza oferta zmywarek gastronomicznych w super cenach już gotowa do podróży do Państwa

Zapraszamy po ofertę

Baterie ze spryskiwaczem stołowe lub ścienne dla obiektów gastronomicznych i przetwórni

Hydrostop – polski producent baterii dla gastronomii

W kategorii produktowej znajdziecie Państwo baterie gastronomiczne zlewozmywakowe wyposażone w spryskiwacze.

W zależności od specyfiki i potrzeb Twojego obiektu mogą to być produkty montowane bezpośrednio nad zlewem, stojące albo przytwierdzane do ściany.

Ponadto oprócz zestawów zintegrowanych ze spryskiwaczami oferujemy Państwu także sprzedawane samodzielnie spryskiwacze , węże , zawory i umywalki nierdzewne.

Armatura dla gastronomi marki Hydrostop , to pewność ich wieloletniej niezawodności działania i ekonomiczności eksploatacji

Bateria gastronomiczna ze spryskiwaczem Mini5C
Bateria ze spryskiwaczem Alfa 2 flexi
Bateria ze spryskiwaczem Alfa 2

Regał Metroseal3 zaprojektowano z myślą o potrzebach gastronomii na najbliższe 25 lat

Firma Metro

Od ponad 80 lat misją Metro jest czynienie świata bardziej zorganizowanym, wydajnym i poukładanym. Dzięki wyobraźni i produktywnym rozwiązaniom udało się osiągnąć ten cel.

Firma Metro z siedzibą w Wilkes-Barre w Pensylwanii powstała w 1929 roku. Produkcja i dystrybucja na skalę globalną pozwala nam zaoferować ponad 30 000 różnych produktów naszym Klientom z całego świata. W stanach Zjednoczonych Metro jest niekwestionowanym liderem w produkcji systemów magazynowych, regałów i wspomagających organizację przestrzeni – systemów zaplecza restauracji czy hoteli.


Oferta regałów Metro SEAL

Metro oferuje szeroką gamę niezawodnych produktów, które odmieniają sposoby przechowywania i systemy pracy. Z rozwiązań Metro korzystają zarówno, znane na całym świecie, sieci fast food, jak i hotele pięciogwiazdkowe.

Począwszy od regałów magazynowych, oferta stopniowo rozszerzała się o kolejne produkty, które dziś znajdują zastosowanie we wszystkich punktach gastronomicznych, sklepach spożywczych, laboratoriach, zakładach przemysłowych, placówkach opieki medycznej i więcej.


Charakterystyka regałów

Nasze produkty pomagają zoptymalizować przestrzeń i zwiększyć ilość miejsca do pracy. Dzięki nam przechowasz więcej i zaoszczędzisz więcej.

Systemy Metro zaprojektowano z myślą o potrzebach gastronomii na najbliższe, co najmniej, 25 lat. Cechą charakterystyczną, wyróżniającą systemy Metro jest to, że nawet w najcięższych warunkach nie ulegają degradacji korozyjnej i zabezpieczają składowane produkty przed ekspansją bakterii. Dzieje się tak dzięki zastosowanej powłoce antybakteryjnej powłoce ochronnej „Microban”, która zapobiega powstawaniu grzybów, bakterii i pleśni.

Regały posiadają niespotykanie wysoką nośność.